Trochę lata tej zimy

Katowice – Zarzecze | Marzec 2024

Artystki i artyści należący do Stowarzyszenia PoCoiDlaKogo zostali zaproszeni przez filię Miejskiego Domu Kultury w Katowicach Zarzeczu do zorganizowania wystawy swoich prac.

Z dużą przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie. W tym ponurym czasie postanowiliśmy przenieść wszystkich oglądających nasze dzieła do ciepłych i kolorowych dni lata. Stąd nazwa wystawy – „Trochę lata tej zimy”. Wszyscy kochamy słońce i barwy pól, łąk, kwiatów i chmur – co widać na naszych obrazach. Prace choć powstały w różnych technikach i formatach tchną ciepłem i radością.

Finisaż wystawy odbył się 25 marca tego roku. Spotkanie naszej grupy i zaproszonych gości dostarczyło wrażeń nie tylko artystycznych. Smaczne ciasta i przekąski dostarczyły doznań kulinarnych na równie wysokim poziomie – co rozmowy o sztuce.

Okazało się również, że finisaż naszej wystawy nie był jej zakończeniem, a właściwie jej środkiem, gdyż nasze obrazy prezentowane będą do 6 maja.

A więc, kto jeszcze nie był, ma niepowtarzalną szansę odwiedzić MDK w Zarzeczu przy ul. Pawła Stellera 4 i zobaczyć nasze dzieła.

Zapraszamy serdecznie!

A poniżej relacja z wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia 🙂


Skip to content